Довідка про банкуртство

Довідка про банкрутство — документ, який собою підтверджує, що станом на дату видачі даної довідки щодо заявника (юридичної особи або фізичної особи — підприємця) щодо нього не порушено провадження у справі про банкрутство, заявник не визнаний банкрутом та не перебуває у процедурі банкрутства.

Довідка про відсутність справи про банкрутство (довідка про банкрутство) необхідна в наступних випадках:

— участь у державних публічних закупівлях (тендерах);

— укладанні угод (контрактів) з контрагентами;

— розгляді судових справ.

Наказом від 27.03.2015 р. № 441/5 Міністерство юстиції України забезпечило відкритий доступ до Єдиного державного реєстру підприємств, відносно яких порушено провадження у справах про банкрутство та затвердило зміни до Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. У відповідності з нормами даного наказу, з 15.05.2015 юридичні особи та фізичні особи – підприємці мають право в он-лайн режимі протягом одного дня отримати як повну, так і скорочену довідку з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Послуга Вартість, грн. Термін
Довідка про банкрутство

245

2 робочих дні

295

1 робочий день

Як замовити послугу щодо оформлення довідки про банкрутство???

Оформити замовлення щодо отримання Довідки про банкрутство Ви можете наступними шляхами:

— відправлення на електронну пошту office@traektorialaw.com.ua повідомлення із зазначенням необхідного документа. В електронному листі необхідно вказати реквізити для зворотного контактного зв’язку з Вами.

— телефонного дзвінка на номер 0990260847 або 0688845613.

Юридична компанія «Траєкторія права» — Ваш провідник на шляху до успіху!