Господарські спори

У сучасному цивілізованому суспільстві особливо стрімко розвиваються правовідносини між суб’єктами господарювання. Кожна юридична особа для ведення власної діяльності укладає різного роду договори, контракти та інше. Підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності та підпорядкування, які є юридичними особами, мають право виступати позивачами і відповідачами в судах відповідної підвідомчості та підсудності.

З огляду на той факт, що господарське судочинство характеризується серйозною складністю, багатоступеневістю та непередбаченістю, пересічній людині, будь то власник фірми або директор підприємства, дуже складно осягнути навіть поверхневі аспекти судових міжусобиць. Варто розуміти, що навіть рядове вирішення корпоративного спору вимагає осмисленого підходу і глибокого вивчення, в тому числі з урахуванням особливостей і нюансів кожної конкретної ситуації.

Що ж робити, коли потрібно вирішити господарський спір, а в штаті фірми не передбачена посада юриста? Відповідь проста — довірити справу професіоналам юридичної компанії «Траєкторія права».

Коли «бити на сполох» і звертатися до допомоги експертів?

Досить поширеною є ситуація, коли однією зі сторін не виконуються зобов’язання за договорами і контрактами. Це тягне за собою суттєві матеріальні збитки для контрагентів і ділових партнерів. Зокрема особливо часто зустрічається ситуація з необхідністю стягнення дебіторської заборгованості, ціна такого питання може цілком відчутно бити по кишені фірми.

Крім цього юридичні особи найчастіше мають різні погляди на вирішення тих чи інших проблем, що виникають в ході договірної діяльності, суперечки щодо укладення угод та інші конфлікти інтересів. Щоб уникнути цього фахівці компанії «Траєкторія права» пропонують послуги з розробки договорів нетипової форми в Києві і складання контрактів в Києві, ціна яких прийнятна для кожної фірми, і дозволяє уникнути подальших проблем у роботі з контрагентами.

Що пропонують фахівці «Траєкторії права» для вирішення господарських спорів?

Спектр послуг організації досить широкий і багатогранний. Кваліфіковані фахівці знайдуть підхід до будь-якої справи, вирішивши проблеми що виникають якісно і в стислі терміни. Варто відзначити, що чим раніше ви звернетеся за допомогою до професіоналів, тим більше шансів на успіх кампанії.

«Траєкторія права» має величезний позитивний досвід у вирішенні проблем, пов’язаних з:

— розірванням договорів;

— визнанням договорів недійсними;

— рішенням корпоративних спорів;

— стягненням дебіторської заборгованості;

— визнанням недійсним виконавчого напису нотаріуса;

— отриманням відстрочки, розстрочки виконання судового рішення;

— роз’ясненням судового рішення клієнтам;

— визнанням права власності на рухоме (нерухоме) майно;

— витребуванням майна з чужого незаконного володіння;

— вирішенням спорів, що виникають у зв’язку з правовідносинами у сфері оренди (суборенди);

— супроводженням господарської справи;

— кваліфікованим написанням клопотань, заяв і вимог;

— написанням апеляційних і касаційних скарг;

— написанням заяв про перегляд справ в Верховний суд України;

— написанням заяв про перегляд рішень у зв’язку зі нововиявленими обставинами;

— написанням скарг на дії представників органів державної виконавчої служби, суддів та інших посадових осіб.

Особливості надання послуг з вирішення господарських спорів компанією «Траєкторія права»

Компанія надає клієнтам величезний асортимент послуг, пов’язаних як з повним юридичним супроводженням в господарських судах, так і одноразовою допомогою.

Так, ви можете скористатися послугою юридичного супроводження господарської діяльності фірми, ціна якого набагато доступніше, ніж наймання штатного юриста. В ході надання послуг з комплексного юридичного супроводження господарської діяльності фірми, виконується весь спектр робіт, пов’язаний з наданням юридичних консультацій, підготовкою проектів договорів, в тому числі розробкою договорів нетипової форми в Києвіукладанням контрактів в Києві, ціна яких увійде в загальну суму Договору.

Крім цього юридичне супроводження діяльності фірми включає в себе складання претензій і відповідей на претензії, юридичних висновків, а також участь в корпоративних зборах і супровід ділових документів. Якщо вас цікавить супроводження справи в господарському суді, ціна якого буде доступна для бюджету компанії, допомога у вирішенні корпоративних спорів, а також консультація по способам уникнення банкрутства фірми, то послуги компанії «Траєкторії права» — це саме те, що потрібно. Абонентське юридичне супроводження фірми, ціна в Києві якого абсолютно доступна будь-якому підприємству — це гарантія своєчасного реагування на виникаючі позаштатні ситуації, комплексне та оперативне вирішення всіх юридичних проблем.

Фахівці організації з легкістю допоможуть вам в питаннях затягування судового розгляду справи в господарському суді, а також прийдуть на допомогу при необхідності визнання права власності на нерухоме майно фірми в КиєвіЦіна послуги щодо відстрочення виконання судових рішень в Києві, що пропонує «Траєкторія права», також досить прийнятна.

Переваги допомоги «Траєкторії права» при вирішенні господарських спорів.

Розробка договорів нетипової форми в Києві, вирішення корпоративних спорів, визнання права власності на нерухоме майно в Києві або супроводження справ в господарському суді — все це вимагає постійної допомоги кваліфікованих юристів. Чому ж звернення до послуг юридичної компанії, в тому числі з абонентського юридичного супроводу фірми в Києві більш переважно, ніж послуги штатного юриста? У чому переваги такого роду допомоги?

Першою перевагою комплексного юридичного супроводу є, звичайно, його вартість. Це — відмінний спосіб законної економії коштів. Немає потреби платити податки і обов’язкові платежі на зарплату штатного співробітника, немає потреби утримання окремого робочого місця і забезпечення штатної одиниці необхідними робочими документами і матеріалами.

Крім цього, на вас, замість однієї людини працює ціла команда професіоналів, які зможуть максимально швидко вирішити проблему, обираючи при цьому оптимальне рішення і здійснюючи комплексний підхід. Працюючи з фахівцями «Траєкторії права» власники фірм звільняються від занепокоєнь про лікарняні і відпустки юристів, не потрібно турбуватися про звільнення експертів, вихід у декрет і необхідність підвищення заробітної плати. Всі ці питання — завдання керівництва компанії «Траєкторії права». Вам залишається лише отримувати задоволення від кваліфікованої допомоги і підтримки.

Вирішення господарських спорів — це необхідність, з якою рано чи пізно стикається будь-яка фірма, організація або підприємство. Не чекайте, поки проблеми «зваляться вам на голову». Своєчасно звернувшись за допомогою до професіоналів, і замовивши юридичне супроводження господарської діяльності фірми, ви істотно заощадите, як гроші і час, так і власні нерви, переклавши свій «головний біль» на плечі тих, хто знає, що з ним робити.