Кредитні спори

З кожним днем все більше клієнтів звертається до послуг компанії «Траєкторія права» з проблемами спорів з тими чи іншими банками. Особливо цікавить українців допомога професіоналів у вирішенні кредитних спорів. Способиреструктуризації кредиту в банкуспособи затягування по поверненню кредитувизнання договору іпотеки (застави) недійсним, а також багато інших питань щодня розбурхують розум жителів нашої країни, не даючи спокійно жити, спати і відчувати себе в безпеці.

Чим викликані ці проблеми? Як з ними розібратися? І в чому переваги звернення в цьому питанні до кваліфікованих фахівців юридичної компанії «Траєкторія права»? Що зробити для того, щоб, нарешті, можна було спати спокійно? Спробуємо розібратися.

Причини проблеми

Кращий шлях вирішення проблеми і виходу з тієї чи іншої, здавалося б, патової ситуації — це розібратися з причинами, котрі спровокували її. Якщо ви вже зважилися на серйозний крок, наприклад подачі позову до банку по валютному кредиту, то розуміти передумови своєї проблеми, щоб нарешті з нею розібратися і знати «на що тиснути», повинні обов’язково. Саме це і пропонують зробити зараз експерти компанії «Траєкторія права».

Відомо, що фінансова система України сьогодні абсолютно нестабільна. Це обумовлено великою кількістю різноманітних факторів. Ключові з них це:

— бойові дії на сході країни;

— відсутність жорсткої керуючої політики;

— корупція в верхніх ешелонах влади;

— зовнішні чинники, до числа яких можна віднести зміна вартість нафти, газу, коливання на біржах та інше.

Ці та інші причини зумовили різке коливання валютного ринку, що відчутно вдарило по кишені кожного українця. Починаючи з 2008 і по сьогоднішній день, особливо період останніх двох років, валютна система України отримала нищівний удар. Це змусило кожного жителя країни замислитися про сувору економію, а деяких ще й вдатися до допомоги кваліфікованих юристів з метою ведення кредитних справ в суді, ціна такого питання визнана більшістю клієнтів юридичної компанії «Траєкторія права» набагато більш прийнятною, ніж щомісячні платежі за завищеними ставками.

Глухий кут валютного кредиту

Особливо жорстоко і болісно позначилося коливання курсу на тих, хто в докризовий період взяв кредити в іноземній валюті. Звичайно, на той момент ніщо не віщувало біди, ніхто й подумати не міг, що віддавати доведеться суми, що в рази перевищують початкові. Хто міг знати, що доведеться вести спори з банками, намагатися знайти способи реструктуризації кредиту в Києві,розривати договори іпотеки (застави) з банком і писати апеляційні скарги на рішення судів по кредитним спорах. Під час отримання кредитів люди просто хотіли гідно жити у власній квартирі, користуватися авто або будувати бізнес.

Сьогодні ж низький рівень життя і жорсткість умов для ведення бізнесу ставлять осіб, які взяли кредит в іноземній валюті в справжній глухий кут. Як вибратися з нього самостійно? Не станемо «кривити душею», здобути перемогу в кредитних спорах з банком без допомоги професіонала — практично неможливо. Навіть просте написання позовної заяви про визнання кредитного договору недійсним вимагає знання всіх тонкощів і особливостей процесу, якими пересічний громадянин України просто не володіє.

Тільки допомога експертів, що регулярно стикаються з такими проблемами, мають досвід роботи в сфері кредитних спорів з банками, не раз і не два стикалися з необхідністю написання апеляційних скарг на рішення суду по кредитним спорах і здатні компетентно скласти і подати касаційну скаргу на рішення суду по кредитним спорах, допоможе вам вийти з власного «глухого кута». Таку допомогу і надають фахівці юридичної компанії «Траєкторія права», пропонуючи скористатися послугою ведення кредитної справи в суді, ціна якої дасть можливість спати спокійно і не думати про те, як вижити, коли щомісяця слід сплатити непідйомну суму боргу.

Погіршення ситуації з кредитними спорами

Глухий кут валютного кредиту, в якому знаходиться сьогодні безліч українців, як виявилося, ще не межа проблеми. Банки і банківські установи абсолютно не дивляться, на патову ситуацію. Ніяких поступок, допомоги або підтримки чекати від власників цих закладів не доводиться. Навіть навпаки. Останнім часом тільки почастішали випадки, коли банки, замість лояльного ставлення до боржників, лише посилюють умови погашення заборгованостей.

У разі прострочених кредитних зобов’язань банки йдуть на все, щоб змусити боржників погасити заборгованість. У хід йдуть навіть найстрашніші методи. Банки застосовують стягнення майна, причому найчастіше навіть самого останнього. У облік не береться ні важка економічна ситуація в країні, ні складні умови існування самих людей. Доходить до того, що деякі з тих, хто не зміг вчасно погасити борг виявляються в буквальному сенсі виставленими на вулицю і позбавленими засобів до існування. Це змушує позичальників замислюватися над тим, як виплатити свій борг перед банком, зберегти власне майно і, нарешті, розібратися з кредитними спорами. Послуга подачі позову до банку по валютних кредитах, ціна якої досить прийнятна, дозволяє позичальникам, які не здатні розрахуватися з банком самостійно, отримати право на спокійне життя, яка при наявності боргу і тиску з боку банківських установ просто неможлива.

Крайнім ступенем ризику у випадках кредитних спорів з банками є так звані колектори. Чимало банків сьогодні вдається до допомоги колекторських компаній, продаючи їм борги клієнтів. Робота даних структур ще більш жорстка по відношенню до клієнтів. Позичальник, що вчасно не заручився допомогою фахівців «Траєкторії права» в реструктуризації кредиту, ціна в Києві послуги досить прийнятна, або не потурбувався про ведення кредитної справи в суді, ціна якого зазвичай набагато нижче суми загального боргу банку, підставляє себе під реальну загрозу.

У будь-який час доби боржник має шанс отримати абсолютно неприємний дзвінок, найчастіше підкріплений цілком реальними загрозами. Колекторські компанії здатні найбільш «брудними» і незаконними методами змусити людей позбавлятися від власного майна, в тому числі і останнього, а то і залазити в ще більші борги. Цікавим є той факт, що регулювання дій таких компаній з точки зору українського законодавства не передбачено. Ніхто і ніде не зафіксував на законодавчому рівні їх повноваження і сфери діяльності. Саме тому зіткнутися з діяльністю колекторських компаній — це найгірше, що може чекати позичальника. Щоб уникнути цих проблем рішенням кредитних спорів слід почати займатися заздалегідь, не підставляючи себе під ризик зіткнення з колекторами. Юридична компанія «Траєкторія права» рекомендує своїм клієнтам послугу визнання кредитного договору недійсним, ціна такої послуги цілком окупитися як з точки зору грошових коштів, так і беручи до уваги збереження нервів і уникнення ризику зв’язку з колекторами.

Особливості вирішення проблем з кредитними спорами

Варто зазначити, що сьогодні банки з особливим небажанням йдуть на зміну умов кредитування — реструктуризацію боргу, настільки бажаного для багатьох позичальників, а для деяких взагалі єдиним виходом із ситуації. Ціна реструктуризації кредиту в Києві коливається в широких межах. Це пов’язано з тим, що такі роботи вимагають не тільки наполегливості і зусиль, але і шаленим багажем знань в юридичних питаннях. Самостійно займаючись даними питаннями, ви точно не досягнете успіху, так як банківські установ зазвичай, мають досить причин, щоб відмовити вам у реструктуризації кредиту. А враховуючи, що банки мають в своєму розташуванні штат юристів, самостійне рішення кредитного спору, по суті, приречене на провал.

Досконале знання законодавства в сфері банківського законодавства, розуміння його специфіки, тонкощів і нюансів, вміння знаходити «слабкі» і «сильні» місця в тій чи іншій ситуації — все це пропонують своїм клієнтам фахівці «Траєкторії права». Якщо вас цікавить послуга оскарження судового рішення на користь банку або допомога в знятті поруки в судовому порядку, ціна яких прийнятна для будь-якого позичальника то і тут «Траєкторії права» є що вам запропонувати. Затягування судового розгляду в кредитних спорах — також не новинка для фахівців компанії.

Звернення до послуг «Траєкторії права» в кредитних спорах допоможе вам у вирішенні питань пов’язаних з:

— досудовим врегулюванням спорів з банками (ми гарантуємо компетентний і грамотний підхід до написання листів, запитів і претензій, з урахуванням всіх тонкощів роботи конкретної установи);

— проведенням реструктуризації валютних кредитів;

— визнанням недійсними іпотечних договорів, договорів поруки, застави та інших;

— необхідністю компетентного аналізу кредитних справ, з урахуванням всіх нюансів, а також повної оцінки ситуації за кредитним зобов’язанням;

— необхідністю протидії незаконній діяльності колекторських організацій;

— веденням кредитних справ в судах різних інстанцій (першої, апеляційної, касаційної);

— необхідністю грамотного і компетентного написання процесуальних документів (позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг);

— необхідністю оскарження виконавчих написів нотаріусів;

— супроводженням кредитних справ на стадії виконання судових рішень;

— необхідністю оскаржити постанову державного виконавця в кредитних спорах;

— потребою оскаржити результати оцінки арештованого майна.

Фахівці «Траєкторії права» із задоволенням допоможуть у розробці схем по збереженню майна боржників. Ці схеми реально працюють, а допомога надійних і досвідчених експертів по кредитним спорах це гарантія гідного виходу з будь-якої, навіть самої патової ситуації.