Реєстрація платником ПДВ

Під час створення юридичної особи або купівлі корпоративних прав уже готового підприємства у засновників та керівництва фірми виникає проблемне питання вибору системи раціонального та ефективного оподаткування.

Дивлячись з іншої сторони під час налагодження партнерських відносин з маловідомими підприємствами та бізнес структурами, а також укладення ділових угод, досить часто керівники компаній звертають на той факт чи є дана юридична особа (фізична особа-підприємець) платником податку на додану вартість.

Даний факт пов’язаний з тим, що згідно з Податковим кодексом України суб’єкти підприємницької діяльності, які є платниками ПДВ мають право на відшкодування податкового кредиту.

З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», яким внесено зміни до процедури реєстрації платниками ПДВ.

Зокрема, починаючи з 1 січня 2015 року збільшено з 300 000 гривень до 1 000 000 гривень обсяги оподатковуваних операцій, при перевищенні яких особа зобов’язана зареєструватись як платник ПДВ (зміни до пункту 181.1 статті 181 Податкового кодексу України).

Відповідно до чинного Податкового кодексу України та підзаконних нормативно правових актів є як обов’язкова так і добровільна реєстрація платником ПДВ.

Суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний зареєструватись платником ПДВ якщо за останні 12 (дванадцять) календарних місяців обсяг оподаткованих операцій з постачання товарів/надання послуг сукупно перевищує 1 000 000,00 (один мільйон) гривень. Юридична особа (фізична особа-підприємець) може також зареєструватись платником податку на додану вартість в добровільному порядку з наявністю, або без наявності оподаткованих операцій. Даний факт є нововведенням оскільки раніше для проведення даної реєстраційної дії (отримання свідоцтва платника ПДВ) особа, яка виявила бажання ним стати, зобов’язана була подати в контролюючий орган (податкову інспекцію) за місцем свого знаходження документи, які посвідчували проведення даною особою оподатковуваних операцій (договори, виписки по поточним рахункам, акти виконаних робіт тощо). Цей факт досить полегшив процес реєстрації особи як платника ПДВ.

Звертаємо увагу на те, що новостворена юридична особа під час подачі документів державному реєстратору для внесення даних про неї в ЄДРПОУ, має право подати також додаток до реєстраційної картки для реєстрації себе як платника ПДВ. В реєстраційні заяві зазначаються підстави для реєстрації особи як платника податку на додану вартість.

Юридична компанія «Траєкторія права» за роки своєї діяльності має великий практичний досвід в реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців платниками податку на додану вартість. Юристи-практики нашої фірми швидко, якісно, ефективно та професійно допоможуть кожній особі стати платником ПДВ.

В послугу реєстрації платником ПДВ включається:

— Підготовка необхідного пакету документів;

— Подання даного пакету в контролюючі органи (органи державної фінансової інспекції);

— Консультування юристів компанії;

— Супроводження процесу реєстрації в контролюючому органі;

— Отримання витягу з Єдиного реєстру платників ПДВ.

Назва послуги Вартість Термін виконання (дні)
Реєстрація особи платником ПДВ 800 3-5

Оформити замовлення щодо реєстрації компанії платником ПДВ Ви можете наступними шляхами:

— відправлення на електронну пошту office@traektorialaw.com.ua повідомлення із зазначенням необхідності отримання даної послуги. В електронному листі необхідно вказати реквізити для зворотного контактного зв’язку з Вами.

— телефонного дзвінка на номер 0990260847 або 0688845613.

Важливо: Юридична компанія «Траєкторія права» надає знижку у разі замовлення клієнтом послуги з реєстрації особи платником ПДВ разом із створенням юридичної особи чи внесенням щодо неї відповідних змін.

Юридична компанія «Траєкторія права» — Ваш перший крок на шляху до успіху!