Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги
Бухгалтерський і податковий облік, складання бухгалтерської звітності, ведення бухобліку організації — вельми популярні сьогодні серед фірм, компаній і підприємств. «Траєкторія права» рекомендує своїм клієнтам бухгалтерські послуги недорого в Києві з найвищим рівнем якості. Прагнете до оптимізації робочого процесу? Не бажаєте витрачати кошти на утримання штатного фахівця? Хочете обзавестися надійними партнерами по частині бухгалтерської звітності ТОВ? Тоді віддалене бухгалтерське обслуговування, що пропонується експертами «Траєкторії права», — це саме те, що вам потрібно.

Переваги звернення до фахівців
Бухгалтерський аутсорсинг в Україні — перспективна галузь, що динамічно розвивається. Щодня все більша кількість підприємців, віддають перевагу тому, щоб вибрати послуги бухгалтерських компаній. Звертаються за допомогою, як власники невеликих компаній, так і власники великих підприємств, які проводять оптимізацію своєї діяльності, скорочують штат співробітників, а також прагнуть до розвитку організації.
Основні переваги того, щоб вибрати послуги приватного бухгалтера криються в наступному:
• істотне зниження витрат;
• професіоналізмі;
• збільшенні прибутку;
• економії на програмах.

Зниження витрат
Вартість бухгалтерського супроводження в Києві і інших містах України сьогодні дозволяє компаніям і фізичним особам заощадити значні суми грошових коштів. Бухгалтер на аутсорсингу не вимагає від організації власного робочого місця, виплати фіксованої заробітної плати, соціального пакета, немає потреби в оплаті додаткового навчання, підвищення рівня кваліфікації, адже приватний бухгалтер зацікавлений в цьому сам.

Професіоналізм
Організація бухобліку за допомогою експертів «Траєкторії права» — це можливість отримати підтримку справжніх професіоналів своєї справи. Зіткнувшись з проблемою того, як знайти кваліфікованого бухгалтера, не варто подавати оголошення в газеті і шукати нового штатного співробітника на цю роль. Договір про надання бухгалтерських послуг гарантує якість всіх, робіт, що виконуються фахівцями, даючи можливість власникові підприємства не сумніватися в професіоналізмі виконавця. Це і пропонує віддалене ведення бухгалтерського обслуговування.

Збільшення прибутку
Завдяки концентрації фінансових і часових ресурсів організації на основному виробництві, за рахунок аутсорсингу бухгалтерії, діяльність підприємства спрямовується на отримання додаткового прибутку.

Економія на програмах
Впровадження та обслуговування програм, зокрема 1 С бухобслуговування, вимагає від власника як фінансових вкладень, так і часових витрат, аж до залучення штатних IT фахівців. Бухгалтерське обслуговування в Києві по аутсорсингу дає можливість власникам не замислюватися про впровадження спеціалізованих програм. Професійні бухгалтерські послуги включають в себе роботу в усіх існуючих програмних комплексах, при цьому відповідальність за їх впровадження, підтримку і оновлення покладається виключно на самого виконавця.
Повне бухгалтерське супроводження і обслуговування або разові бухгалтерські послуги, здача звітності до податкової або в органи статистики — вибір комплексу послуг виключно за вами. Головне — що ведення бухгалтерії організації опиняється в надійних руках професіоналів своєї справи.

Пропозиції експертів
Варто розуміти, що бухгалтерський супровід ТОВ суттєво відрізняється від бухгалтерського обслуговування бізнесу ФОП. Саме тому ціни на бухгалтерські послуги встановлюються в кожному конкретному випадку окремо. Прайс лист на бухгалтерські послуги орієнтовний. Він дозволяє зорієнтуватися в розцінках, вибравши прийнятний саме для вас варіант.
Договір на надання бухгалтерських послуг позбавляє власника від «головного болю» з наступним списком завдань.
Банківські та розрахунково-касові операції. «Траєкторія права візьме на себе:
• обробку первинної банківської документації;
• проведення платежів в Клієнт-Банку (в разі виникнення необхідності).

Розрахунки з постачальниками/покупцями (підрядниками/замовниками). Фахівці вирішують завдання по:
• обробці первинної документації по розрахунках з тими і іншими;
• обробці рахунків-фактур, отриманих від постачальника (підрядника) і виставлені покупцеві (замовнику);
• аналізу і перевірці договорів на відповідність податковому законодавству.

Ведення обліку майна. Пропоновані професіоналами послуги по аутсорсингу полягають в:
• оформленні регістрів, що потрібні для обліку майна;
• розрахунку амортизаційних відрахувань за основними засобами та нематеріальними активами, переданими в експлуатацію;
• обліку надходжень, руху та вибуття матеріалів, малоцінних предметів, основних засобів.

Ведення податкового обліку, що передбачає послуги з:
• розрахунку всіх податків до державного та місцевого бюджетів;
• ведення обов’язкових регістрів податкового обліку;
• здачі податкових декларацій в ДПІ.

Розрахунок зарплати працівників підприємства або організації. Послуги можуть охоплювати:
• аутсорсинг розрахунку зарплати;
• складання розрахунково-платіжних відомостей;
• розрахунок внесків до позабюджетних фондів;
• складання довідок про доходи фізичних осіб (на вимогу або при звільненні співробітників);
• складання реєстру платежів на оплату податків і обов’язкових платежів;
• складання форми 1ДФ (квартальна) та звіту до Пенсійного Фонду
• здачу звітів в ДПІ.
Крім цього послуги бухгалтерської компанії можуть включати складання та заповнення іншої звітності, наприклад, складання звітності по всіх регістрах діяльності підприємства. А також здачу податкової звітності, звітів в усі відомства, фонди та статистичні управління.

Консультаційні та інші послуги
Крім основного переліку, фахівці організації «Траєкторія права» пропонують своїм клієнтам консультаційні послуги з бухгалтерського обліку, в тому числі:
• з поточних проблем з веденням обліку та оподаткування;
• по складанню первинних документів.
Вартість аутсорсингу може також включати роботу з банківськими установами, підготовку документації для позапланових перевірок, відновлення податкового обліку та ін. Аутсорсинг бухгалтерії — це спосіб платити виключно за послуги, що виконуються, економлячи кошти і не турбуючись про якість виконаної роботи.