Купівля-продаж будівельних компаній

Купівля-продаж будівельних компаній

Купити будівельну компанію з оборотом сьогодні вельми перспективна ідея. Адже якими б не були сучасні реалії, в житло люди потребуватимуть завжди. Саме тому інвестиції в будівельний бізнес — це дуже прибуткова справа. Купити будівельну фірму з ліцензією сьогодні пропонує юридична компанія «Траєкторія права». Варто відзначити, що покупка бізнесу, особливо з орієнтацією на будівництво — куди більш вигідна ідея, ніж заняття реєстрацією підприємства самостійно.

По-перше, покупка будівельної фірми з ліцензією в Україні — це економія маси часу, по-друге — рішення всіх проблем з бюрократичним апаратом. Розберемося докладніше з процесом підготовки до того, щоб купити будівельну компанію з ліцензією в Києві або інших містах України.

Як купити будівельну компанію?

Переймаючись питанням про те, як правильно купити будівельну компанію з ліцензією в Україні, найбільш правильним рішенням стане звернутися до допомоги професіоналів. Кваліфіковані фахівці «Траєкторії права» пропонують своїм клієнтам величезний асортимент, де зібрані готові будівельні компанії на продаж.

В даному випадку ви отримуєте максимум переваг, в числі яких:

 • швидкий старт і розвиток власного бізнесу;
 • мінімум втручань в процес підготовки та переоформлення документації;
 • відсутність проблем з бюрократією при покупці будівельної фірми з ліцензією.

Таким чином, купити будівельну фірму стає максимально просто.

Пропозиції «Траєкторії права»

Бізнесмени, які вирішили купити будівельну фірму в Україні за допомогою «Траєкторії права» отримують повний комплекс послуг, який зробить покупку оперативною і приємною. У числі іншого досвідчені юристи пропонують:

 • консультацію клієнта на кожному з етапів покупки або продажу будівельного бізнесу;
 • надання широкого асортименту готових будівельних компаній з ліцензією, з якого ви гарантовано виберете варіант, який підходить саме під ваші запити;
 • оформлення повного пакету документів для покупки будівельної компанії;
 • складання та підписання установчої документації;
 • отримання виписки з Єдиного Державного Реєстру;
 • вирішення питань з подачею і прийомом документів в державні органи.

Готова будівельна компанія, купити яку пропонує «Траєкторія права», — це вибір людини, яка знає ціну своїм нервам і часу. Більш того, продаж будівельної компанії з ліцензією і оборотом в Україні — шанс в найкоротші терміни зайнятися безпосередньо бізнесом, не втрачаючи дорогоцінних місяців на боротьбу з бюрократичною машиною при оформленні дозвільної документації. Таким чином, ціна готової будівельної компанії, купити яку можна за допомогою послуг «Траєкторії права» з лишком окупається в найкоротший період.

Вибір будівельного бізнесу з ліцензією

Визначаючись з тим, яку будівельну компанію з ліцензією купити, слід приділити особливу увагу типам робіт, з якими ви надалі будете пов’язані. Умовно виділяють наступні типи ліцензій:

 • готова будівельна ліцензія на загальнобудівельну діяльність — в цьому випадку ви можете купити будівельну компанію з ліцензією в Києві або інших містах України і виконувати основні типи робіт у будівельній сфері;
 • готова ліцензія на будівництво доріг — даний варіант покупки передбачає отримання готової компанії з ліцензією на будівництво доріг в Києві і інших містах України, а також інших споруд для транспортної сфери (в числі іншого мости і тунелі);
 • готова будівельна ліцензія на монтування зовнішніх інженерних мереж, приладів, систем, а також вимірювальних засобів.

Крім цього компанія «Траєкторія права» пропонує вибір будівельних компаній, ліцензії яких поділяються на класи ризику (ймовірні наслідки після аварій). За цим принципом можна:

 • купити готову будівельну ліцензію класу СС2, (для зведення об’єктів 4 категорії складності);
 • здійснити покупку готової будівельної ліцензії класу СС3 (для робіт з об’єктами підвищеної небезпеки).

Вибір — тільки за вами. Експерти «Траєкторії права» із задоволенням нададуть перелік готових будівельних компаній з ліцензією, купити які можна для подальших робіт з урахуванням конкретного бізнес-плану. Такий підхід як істотно прискорює процес покупки будівельного бізнесу, так і є гарантією успішного виходу на ринок.

Вартість готової будівельної компанії

Ціна готової будівельної компанії з ліцензією, купити яку пропонує «Траєкторія права», залежить від великого переліку факторів. У числі інших, збираючись купити будівельний бізнес, слід звернути увагу на наступні нюанси:

 • стан техніки та будівельного обладнання, адже готуючись купити готову будівельну компанію з оборотом, слід задуматися про якість майбутньої роботи, що безпосередньо пов’язано зі станом оснащення, при виникненні сумнівів вибирайте інший варіант з асортименту готових будівельних бізнесів на продаж або придбайте нове обладнання для обраної компанії ;
 • кваліфікація персоналу компанії, готовий будівельний бізнес, покупка якого пропонується експертами «Траєкторії права» в серйозній мірі залежить від працівників, доцільно мати в своєму штаті фахівців в різних направленостях.
 • наявність портфоліо, представництва в мережі, рекламних компаній і маркетингових досліджень, ціна готового будівельного бізнесу, купити який можна за допомогою «Траєкторії права», враховує кожен з цих факторів, залишається лише вибрати підходящий.

Відмінні пропозиції і досвідчені юристи компанії «Траєкторія права» дозволять вам бути на 100% впевненим у покупці готової будівельної фірми з ліцензією в Україні.