Купівля-продаж компаній

Купівля-продаж підприємств/фірм/підприємств

Купівля та продаж бізнесу в Україніпродаж готових ТОВпокупка фірми або рішення клієнтів про те, щоб купити готове ТОВ — щоденні ситуації, з якими стикаються фахівці юридичної компанії «Траєкторія права». У порівнянні з іншими державами в Україні покупка готової компанії практикується відносно недавно. Саме тому юридична консультація в даних питаннях — одна з найнеобхідніших умов, без якої успіх всього підприємства з продажу ТОВ з ПДВ або купівлі ТОВ без ПДВ ставати під загрозу.

Саме тому, задаючись питанням про те, як купити фірму з ліцензієюяк правильно купити готовий бізнес, вивчаючи сайти з продажу готового бізнесу і необхідні для продажу ТОВ документи, не варто розраховувати виключно на власні сили. Кваліфікована допомога досвідчених юристів — це саме те, що потрібно бізнесменам, що задається питанням про те, щоб купити ТОВ без ПДВ або придбати фірму з ПДВ. Розберемося докладніше з тим, які переваги покупки підприємства або компанії з ліцензією в Україні в «Траєкторія права».

 

Купити компанію або створити її самостійно?

Купити готове ТОВ з ПДВ, задуматися про покупку фірми без ПДВ або все ж починати роботу «з нуля», самостійно піклуючись про реєстрацію підприємств? Дане питання сьогодні є лідируючим серед клієнтів юридичної компанії «Траєкторія права». На перший погляд, здається, створення бізнесу самостійно — краще рішення. Це обумовлено тим, що ціна готового бізнесу може досягати значних сум, які на етапі становлення і так є куди витратити. Однак, незаперечні переваги того, щоб купити готове ТОВ в Україні, зробити покупку фірми з ліцензією, ТОВ з ПДВ або без все ж є. Які саме? Фахівці юридичної компанії дають відповідь.

По-перше, купити фірму з оборотами — значить пройти відразу на кілька кроків вперед. Так, варто говорити про те, що в разі молодої компанії грошовий оборот рідко буває навіть мінімальним. Будуть потрібні роки, щоб домогтися успіху. Це і здатне підштовхнути підприємців, спраглих до оперативного успіху, до того, щоб купити готовий бізнес в Києві або інших містах України.

Крім цього, вирішивши купити готове ТОВ без ПДВ або з ПДВ, успішно реалізуються такі переваги:

 • наявність готового статутного капіталу;
 • наявність повної документальної бази по підприємству;
 • відсутність переходу боргових зобов’язань від попереднього власника.

Таким чином, покупка і продаж бізнесів — відмінний вибір з точки зору обох сторін. Однак так чи легко купити фірму в Києві? Розберемося з цим питанням

 

Як правильно купити бізнес

Займаючись питанням покупки ТОВ самостійно, можна зіткнутися з рядом суттєвих складнощів вже на першому етапі. Так, купівля компаній в більшості випадків здійснюється ще на «інсайдерському» етапі, не доходячи до загального доступу. Тому, наважуючись купити бізнес самостійно, можна просто витратити силу-силенну часу, а в результаті просто не знайти підходящий варіант продажу ТОВ 2017.

Крім цього, замислюючись про те, щоб купити ТОВ з ПДВ або без ПДВ або ж про те, як продати свій бізнес, слід пам’ятати про складність і ризик. Рішення про покупку фірми або продаж підприємства повинні бути зваженими і усвідомленими. Навіть якщо потрібно продати компанію швидко або купити ТОВ з ПДВ у Києві в стислі терміни, не можна робити придбання на швидку руку, не перевіривши все як слід. Ретельний аналіз всіх варіантів і допомога кваліфікованих юристів — це саме те, що потрібно в даному випадку. А готові ТОВ з ПДВ на продаж і готові ТОВ без ПДВ на продаж від компанії «Траєкторія права» дозволять зробити абсолютно правильний вибір.

Крім того, фахівці компанії пропонують значний асортимент, що включає готові фірми з ліцензією, покупка і подальший розвиток яких гарантовано приверне вашу увагу.

 

Купівля компанії з ліцензією

Збираючись купити компанію з ліцензією, ознайомтеся з переліком видів діяльності, на які підлягають ліцензуванню. Серед них:

 • освітня діяльність;
 • фармацевтична, медична і ветеринарна діяльність;
 • транспортні послуги;
 • гасіння пожеж та забезпечення пожежної безпеки будівель і споруд;
 • будівництво, проектування будівель і споруд та здійснення інженерних вишукувань;
 • прийом, переробка та торгівля металами;
 • виробництво будматеріалів;
 • виробництво і реалізація алкоголю;
 • зберігання нафти, газу та продуктів їх переробки.

Купити фірму з ліцензією від «Траєкторії права» — це реальна можливість оптимізувати запуск власного бізнес-проекту. Адже куди простіше і швидше купити ліцензоване підприємство, ніж реєструвати бізнес самостійно. Купівля та продаж будівельних компаній, фармацевтичні та медичні фірми, купити фірму з алкогольною ліцензією або компанію з ліцензією на металобрухт сьогодні не проблема. Юристи «Траєкторії права» нададуть значний вибір і візьмуть на себе всі організаційні моменти.

 

Переваги роботи з компанією «Траєкторія права» і ціна покупки фірми

Вирішивши звернутися за допомогою в покупці і продажу компанії, кожен задається питанням про те, скільки коштує купити фірмуЦіна покупки фірми в Україні сьогодні варіюється в великих межах. Ціна ТОВ залежить від таких факторів:

 • система оподаткування (сьогодні купити ТОВ з ПДВ обходиться дорожче, ніж купити фірму без ПДВ);
 • дата реєстрації (в ряді випадків старші компанії вище в ціні);
 • наявність ліцензій;
 • оборот;
 • власний сайт та інші умови.

Експерти компанії пропонують покупку і продаж бізнесів з наступними перевагами:

 • допомога на кожному етапі покупки ТОВ і його продажу;
 • оформлення обов’язкової документації;
 • перереєстрація компанії відповідно до вимог клієнта;
 • вирішення питань в рекордно стислі терміни.

 

Висновок

Сьогодні все більша кількість успішних бізнесменів міркують так: «Краще я куплю ТОВ, заплативши встановлену суму, ніж витрачу величезну кількість часу на боротьбу з бюрократичною машиною, адже це куди більш дорогий ресурс». Подібний підхід в рамках сучасної ділової ситуації, абсолютно вірний.