Справи окремого провадження

Як визнати алкоголіка недієздатним? Куди звертатися при необхідності оголосити неповнолітнього повністю дієздатним (емансипація)? І кого просити про допомогу при необхідності розкрити банком інформацію, у якій міститься банківська таємниця? Коли вас цікавлять ці питання, тоді вам пряма дорога в юридичну компанію «Траєкторія права». Фахівці компанії надають своїм клієнтам повну юридичну консультацію та надають послуги по супроводженню справ окремого провадження.

Що таке справи окремого провадження? У чому їх специфіка, коли слід звертатися за допомогою у супроводженні справ окремого провадження? І чому рішення завдань, пов’язаних з подібного типу справами, зокрема визнанням фізособи зниклою безвісти або оголошенням її померлою, краще довірити професійним юристам компанії «Траєкторія права»? Розбираємося з послідовністю.

Що собою являють дані справи?

Питання про то, що собою являють справи окремого провадження має здатність виникнути у кожного, хто зіткнувся з необхідністю усиновлення/удочеріння дитини, надання прав на укладення шлюбу або розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю.

Згідно трактуванню українським законодавством, можна відзначити, що поняття про подібні справи встановлюється статтею 234 Цивільно-процесуального кодексу нашої країни. Отже, окремим провадженням називають один з видів судового провадження (без позову), який розбирає цивільні проблеми про встановлення фактів, що мають юридичне значення або відсутність таких.

Варто відзначити, що даний вид судового провадження, як і інші справи досить складний для розуміння пересічною людиною. Тому, якщо існує необхідність звернення в суд з подібних питань, кращим вибором у такій ситуації буде допомога кваліфікованих юристів компанії «Траєкторія права». Послуга встановлення фактів, що мають юридичне значення, ціна якої цілком доступна кожному жителю Києва та Київської області, дає змогу зекономити сили і час, а також збереже в цілості й схоронності нерви клієнта.

Завдяки допомозі юридичної компанії «Траєкторія права» у супроводженні справ окремого провадження, вам не доведеться вникати у всі тонкощі і нюанси судової системи, займатися пошуком доказів або боротися з бюрократичним апаратом, що заважає оперативному розгляду питання. Навіть просте написання позовної заяви про встановлення юридичних фактів, при не наявності досвіду і знань може перетворитися в складний процес, з купою помилок і похибок. Для того щоб розбір справи окремого провадження в судовому порядку пройшов як можна швидше, а результат був би максимально задовільним, не можна втрачати час на спроби самостійного написання позовної заяви про встановлення юридичних фактів. Тільки звернувшись до підмоги професіоналів, ви можете розраховувати на благополучний результат справи у найкоротший проміжок часу.

Що розбирається в такому порядку?

Українським законодавством затверджено перелік ситуацій, які належить розглядати в порядку окремого провадження. Допомога юристів компанії «Траєкторія права» по супроводженню справ окремого провадження може стати в нагоді в таких випадках:

· установлення фактів про дієздатність;

· надання дієздатності неповнолітнім;

· визнання безвісно відсутнім або померлим;

· необхідність відновлення прав на втрачені цінні папери на пред’явника та векселі;

Крім цього допомога у супроводженні справ окремого провадження від юристів компанії «Траєкторія права» може знадобитися при необхідності розкрити банком інформацію, що містить банківську таємницю, передати безхазяйну нерухому річ у власність комунальників, надати людині психіатричну допомогу примусово, визнати спадщину відумерлою, примусово госпіталізувати людину до протитуберкульозного закладу, усиновити або удочерити дітей і ін.

Цей же вид виробництва застосовується для надавання права на шлюб або припинення шлюбу за заявою подружжя, у якого є спільні діти. Справою окремого провадження є також процес відновлення шлюбу після того, як він був розірваний.

Для задоволення цих запитів слід негайно звернутися за допомогою в супроводженні справ окремого провадження до досвідчених юристів компанії «Траєкторія права». Такий підхід – гарантія успіху підприємства в найкоротші терміни.

Встановлення фактів дієздатності

Якщо ви задається питанням, як позбавляють дієздатності, цікавитеся порядком оформлення опікунства або визнанням алкоголіка недієздатним, то допомога професійних юристів у встановленні дієздатності – це те, що вам необхідно. Незалежно від того, чи потрібно вам обмежити цивільну дієздатність фізичної особи, визнати людину недієздатною або поновити цивільну дієздатність, послуга супроводження справ окремого провадження – кращий вибір у будь-якій ситуації.

Навіщо може знадобитися позбавлення або обмеження дієздатності? Хто має право на подачу заяви про обмеження дієздатності тих чи інших осіб? Кому дозволено подавати заяву про визнання фізичної особи дієздатною, і який порядок подальших дій? На ці та багато інші питання дають відповідь юристи компанії «Траєкторія права».

Обмеження дієздатності позбавляє людину прав на здійснення великих угод, продаж майна та взяття кредитів. Підставою для такого рішення може стати психічний розлад, що значно впливає на усвідомлення власних дій та керівництво ними. Крім цього особливо частими випадками в практиці юристів компанії «Траєкторія права» є ті, в яких обмежується дієздатність алкоголіків, наркоманів або азартних гравців. Обмеження дієздатності алкоголіків здійснюється на підставі того, що своїми діями людина може поставити в скрутну фінансову ситуацію членів своєї родини.

Якщо ж ви цікавитеся тим, як позбавити дієздатності людину, то повинні розуміти, що вона не зможе укласти ніяких угод, навіть дрібних. Причини, які враховуються порядком визнання громадянина недієздатним – тривалий та стійкий психічний розлад.

Тому, якщо ви ставите питання про те, «Що робити, якщо чоловік пропиває всі гроші?» або «Що робити, якщо старенька мати хоче «відписати» квартиру церкві?», то негайно звертайтеся за юридичною консультацією та допомогою у супроводженні справ окремого провадження до експертів «Траєкторії права»

Надання дієздатності не досягши повноліття

Відповідно загальному правилу, передбаченому українським законодавством, повна цивільна дієздатність людини настає тоді, коли вона досягає повноліття або реєструє шлюб до досягнення повноліття. В даному випадку повна дієздатність настає автоматично в той момент, коли настав один або інший юридичний факт.

Однак, якщо неповнолітня людина, вік якої досяг 16 років, бажає зайнятися підприємництвом, то їй цілком може бути надана повна цивільна дієздатність. У цьому випадку бізнес осіб, які не досягли повнолітнього віку, цілком легальний і має право на існування. Варто розуміти, що надання повної громадянської дієздатності розходиться на повний спектр прав і обов’язків громадянина.

Якщо ви вирішили зайнятися бізнесом, не досягнувши 18 років, то послуга надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності, ціна якої юридичної компанії «Траєкторія права» цілком доступна кожному киянину і жителю Київської області, — це самий правильний вибір.

Визнання безвісно відсутнім або померлим

Що потрібно для визнання людини померлою через суд? Який порядок визнання зниклим без вести? Цими та іншими питаннями досить часто цікавляться жителі Києва та Київської області.

За статистикою щороку в Україні зникає безвісти величезна кількість людей. Але що робити, якщо справи зниклого не завершені, існують борги по квартплаті, укладений шлюб або майно залишилося без господаря? У цьому випадку необхідно звернутися до допомоги професійних юристів по супроводженню справ окремого провадження.

Варто розуміти, що визнання фізичної особи безвісно відсутньою, як і оголошення людини померлою – важливий і надто відповідальний процес, який пов’язаний зі своїми труднощами, особливостями і, звичайно, паперовою тяганиною. Тільки допомога професіоналів, які мають значний досвід ведення справ і вагомий багаж знань в частині українського законодавства, дає можливість визнати фізичну особу безвісти відсутньою або оголосити її померлою, без проблем з бюрократичним апаратом.

У разі позитивного результату справи можна припинити шлюб з чоловіком, або дружиною, після оголошення громадянина померлим, розділити спадщину, а також припинити особисті зобов’язання. Крім цього, після визнання фізичної особи безвісти відсутньою або оголошення її померлою є вірогідність задоволення прав утриманців і отримання пенсій та допомог з причини втрати годувальника.

Необхідність відновлення прав на втрачені цінні папери і векселі

Делікатний процес по наданню послуги з відновлення прав на втрачені цінні папери на пред’явника та векселі, ціна якої сьогодні цілком лояльна, — один з найбільш затребуваних напрямків діяльності юридичної компанії «Траєкторія права».

Кваліфіковані фахівці дають повну юридичну консультацію з даного питання, а також надають послуги по супроводженню справ окремого провадження. За допомогою юристів «Траєкторія права» відновлення прав проходить в найкоротші терміни. Клієнти компанії звільнені від складнощів і проблем, пов’язаних з написанням заяв, паперовою тяганиною і бюрократичним апаратом. Досвідчений юрист компанії, який займається відновленням прав на втрачені цінні папери і векселі, та супроводженням справ окремого провадження в інших напрямках, гарантує вдачу у процесі та оперативність завершення справ.