Внесення змін

Досить часто в бізнесі виникають ситуації, пов’язані з необхідністю переформатування підприємства на новий лад. Особливо актуальний цей процес в сучасних нестабільних умовах, в яких для того, щоб «вижити» на ринку і успішно розвиватися слід максимально швидко підлаштовуватися під поточні умови.

У зв’язку з постійною необхідністю переформатування підприємств особливою популярністю серед клієнтів компанії «Траєкторія права» почали користуватися послуги проведення перереєстрації ТОВ, ціна яких досить прийнятна для середньостатистичного підприємця. У більшості випадків зміни, що вносяться до діяльності підприємства і основні документи, повинні бути зареєстровані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Як дізнатися, чи потрібно проводити перереєстрацію в зв’язку з тими чи іншими корективами? Яким чином правильно підійти до даного процесу? Звідки чекати проблем в ході проведення перереєстрації ТОВ у Києві та до кого звернутися за допомогою, щоб мінімізувати терміни проходження процедури, зберегти свої сили, кошти і нерви? Юридична компанія «Траєкторія права» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг, пов’язаний з внесеннями змін ТОВ. Кваліфікована команда професіоналів допоможе розібратися з усіма проблемами і негараздами, уникнути «підводних каменів» та провести перереєстрацію ТОВ, ціна якої буде мінімальна. Завершення процедури в найкоротші терміни, відсутність нервування і проблем з «бюрократичною машиною» — ось ті переваги, які зумовлюють високий рівень популярності послуги з проведення перереєстрації ТОВ у Києві від юридичної компанії «Траєкторія права».

Коли і чому слід звертатися до допомоги кваліфікованих юристів?

Зміни в ході діяльності підприємства не завжди тягнуть за собою необхідність перереєстрації ТОВ. Як зрозуміти, коли слід звертатися до послуг професіоналів, а коли можна не турбуватися про переоформлення статутних документів? Реєстрації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців підлягають наступні зміни:

— зміна назви підприємства;

— зміна місця розташування;

— зміна складу засновників;

— зміна директора або підписанта;

— зменшення (збільшення) розміру статутного капіталу юридичної особи;

— зміна контактної інформації про юридичну особу (телефон/факс/адреса електронна адреса).

Кожна з цих правових дій на перший погляд здається простою і зрозумілою. Однак всі процеси перереєстрації ТОВ мають власні особливості, тонкощі і нюанси. Розібратися в них пересічній людині, яка не пов’язана з юридичною сферою і не має належного досвіду роботи в даній сфері, дуже складно. А з огляду на труднощі, пов’язані з бюрократичними процедурами, особливості заповнення заяв та підготовки необхідних пакетів документів, самостійне проведення перереєстрації ТОВ сьогодні або займає величезну кількість часу і коштів, або взагалі стає неможливим.

Саме тому фахівці юридичної компанії «Траєкторія права» рекомендують вам звернутися до допомоги кваліфікованих фахівців. Величезний багаж знань і досвід роботи в даній області дозволять провести перереєстрацію ТОВ за ціною, яка буде мінімальною. Постійний контроль змін в законодавчій сфері дає можливість мінімізувати час проходження процедури. Таким чином, звернувшись до допомоги експертів, ви одночасно отримує якісно виконану роботу, і можливість застрахувати себе від проблем, що можуть бути спровоковані змінами в законодавстві.

Тільки грамотний підхід фахівців гарантує успіх і мінімальні терміни проведення перереєстрації ТОВ у Києві або Київській області.

Класифікація змін, з якими можуть зіткнутися підприємці і як їх реєструвати?

Реєстраційні послуги, пов’язані з перереєстрацією класифікують на дві групи.

  1. внесення змін до ЄДРПОУ, що пов’язані з внесенням їх до статутних документів юридичної особи;
  2. внесення змін, не пов’язаних з необхідністю внесення до статутних документів.

Перша категорія реєстраційних дій включає в себе:

— зміну назви ТОВ;

— зміну адреси ТОВ;

— зміну засновників ТОВ;

— зменшення (збільшення) розміру статутного капіталу юридичної особи або розподіл його між учасниками (засновниками підприємства).

Дані види змін тягнуть за собою необхідність зміни статутного документа підприємства (необхідність нової розробки статуту в Києві або внесення змін до статуту ТОВ, положення про підприємство або установчий договір). Після цього необхідно провести перереєстрацію нової редакції документа. Проведення перереєстрації змін до статутних документів, ціна якої абсолютно прийнятна сьогодні, — це законодавча вимога, з якою, однак, можуть виникнути серйозні бюрократичні проблеми. Саме тому, звертаючись до допомоги професіоналів, ви робите кращий вибір, економлячи, таким чином, кошти, сили і час.

Внесення змін до статуту ТОВ або нова розробка статуту в Києві — це послуги, до яких особливо часто вдаються клієнти юридичної компанії «Траєкторія права». Популярність даних послуг обумовлена тим, що більшість підприємців прагнуть максимально присвятити себе улюбленій справі, розширювати і розвивати бізнес, при цьому надавши рішення супутніх питань професіоналам своєї справи. Звертаючись до допомоги фахівців компанії, ви можете бути впевнені, що внесення змін до статуту ТОВ або ж розробка статуту в Києві з нуля пройдуть гладко і швидко. Грамотне складання документа дозволяє не турбуватися про роботу власного підприємства в подальшому.

Другою категорією реєстраційних дій є такі, які не вимагають від підприємців зміни статутних документів. Це — зміна директора або підписанта, зміна контактної інформації про підприємство, підтвердження відомостей, зміна видів економічної діяльності, включення відомостей про юридичну особу в ЄДРПОУ та ін.

Варто відзначити, той факт, що сьогодні, в умовах стрімких змін в законодавчих актах, дуже складно простежити за всіма нюансами виконання процедур. Так, порядок внесення змін до ЄДРПОУ, що змінився у 2016 році, поставив більшість підприємців в глухий кут. Саме тому, збираючись провести перереєстрацію підприємства, пов’язану зі зміною засновників, місцезнаходження, найменування або інших пунктів, доцільно не витрачати час даремно, намагаючись займатися перереєстрацією самостійно, а відразу звернутися до допомоги професіоналів «Траєкторії права», які ретельно стежать за всіма новинками українського законодавства, і здатні миттєво реагувати на зміни в законах і порядках.

Зміна засновників ТОВ

Необхідність скористатися послугою зміни засновників в ТОВ, ціна якої в «Траєкторії права» сьогодні не здатна викликати проблем у середньостатистичного підприємства, може бути обумовлена наступними підставами:

— відчуженням засновником частки в статутному капіталі;

— виходом учасника з ТОВ — добровільна ініціатива;

— виключенням учасника з ТОВ — найменш врегульоване законодавством питання;

— смертю учасника.

При зміні засновників в ТОВ слід бути особливо уважним, і не забувати про терміни, протягом яких повинні бути повідомлені реєстраційні органи. Юридична компанія «Траєкторія права» пропонує своїм клієнтам послугу, пов’язану правомірною зміною засновників в ТОВ, ціна якої абсолютно прийнятна і дозволяє позбавити себе від необхідності вникання в нетрі юридичних документів, законодавчих актів і порядків.

Грамотний професійний підхід до зміни засновників в ТОВ, ціна якого не складе проблем — ось надійний спосіб убезпечити підприємство з юридичного боку.

Зміна директора ТОВ

Господарська діяльність будь-якої організації час від часу супроводжується необхідністю зміни керівництва. Зокрема зміною директора підприємства. Слід розуміти, що дана процедура не обмежується виключно протоколом загальних зборів. Ціна зміни директора ТОВ значно вище. Згідно зі статутом директор наділяється правами підпису основоположних документів, розпорядження коштами підприємства і здійсненням будь-яких дій від імені підприємства.

Саме тому зміна директора обов’язково реєструється в Єдиному державному реєстрі. Крім цього організації необхідно повідомити про зміни державну податкову інспекцію. Щоб дані процеси пройшли максимально безболісно юридична компанія «Траєкторія права» пропонує скористатися послугою по зміні директора ТОВ, ціна якої абсолютно доступна. Звернення до допомоги професіоналів дозволяє завершити всі необхідні дії в самі стислі терміни, грамотно оформити необхідну документацію, з урахуванням всіх тонкощів і нюансів бюрократичної процедури.

Зміна місцезнаходження ТОВ

Процедура зміни місцезнаходження ТОВ, ціна якої в компанії «Траєкторії права» залежить від ряду факторів, — це одна з особливо популярних послуг останнім часом. Пов’язана необхідність зміни юридичної адреси з кількома причинами, серед яких:

— зміна місця проживання засновника, на адресу якого реєструвалося підприємство;

— неможливість пролонгації договору оренди приміщення, за адресом, який вказано в документах;

— виробнича необхідність;

— зростання вартості оренди і ін.

Варто зазначити, що процедура зміни місцезнаходження ТОВ, ціна якої трохи вище, ніж реєстрації інших змін в діяльності компанії, пов’язана не тільки з необхідністю наявності знань і досвіду роботи в даній сфері, а й з розумінням, а також дотриманням всіх, передбачених законодавством, термінів . Беручи до уваги стрімкість процесу внесення змін до законодавства, найкращим способом у вирішенні проблем зі зміною місцезнаходження ТОВ і реєстрацією подібної зміни, стане звернення до кваліфікованих юристів компанії «Траєкторії права». Експерти компанії не тільки проконсультують вас з усіх проблемних питань, а й візьмуть на себе відповідальність за переоформлення юридичної адреси підприємства.

Зіткнувшись з необхідністю зміни юридичної адреси, не варто затягувати час, намагаючись вирішити питання самостійно. Пам’ятайте про терміни і звертайтеся за допомогою до послуг професіоналів по зміні місцезнаходження ТОВ, ціна яких не доставить вам ніякого дискомфорту.

Вдатися до допомоги професіоналів в юридичних питаннях, зокрема до послуги по зміні назви ТОВ, ціна якої мінімальна, — це найкращий вибір з точки зору відповідального підприємця і гарантія дотримання всіх законодавчих норм.